Pomáhejme si !VideoklipyHudba & řečBlogyKe staženíKontaktRetro - Swing Session
pro celou rodinu (Tomík - 17.04.2020)
Další náš kamarád - Marek Rejhon je člověk, který vždy stojí spíše v pozadí, ale přitom byl a je hlavou i srdcem mnoha skvělých hudebních těles, především swingových a jazzových. Kromě toho, že je skvělý kytarista, kytary také sám vyrábí ! V jeho dílně vznikají dokonalé nástroje s nádechem jedinečnosti - stejné jako je hudba, kterou dělá. Se zpěvačkou Karolinou Stasiakovou vám posílají jednu skvělou ukázku.

Klam - videoklip skupiny OČI
pro dospěláky (Palda - 12.04.2020)
Jihlavská akustická kapela Oči je skupina skvělých muzikantů, kteří dělají příjemné a zajímavé písničky. Koncertují především v klubech a na menších akcích, které svojí komorní atmosférou přesně tento typ hudby podporují. Oči jsou teď zavřené - ale vy se můžete podívat na jejich první oficiální videoklip - písničku Klam. Oči přejí příjemný poslech i pohled...

F. Kmoch - Na motoru
pro celou rodinu (J.M.R. - 11.04.2020)
Náš velký kamarád, písničkář, kytarový virtuos a renesanční člověk Jan Matěj Rak vám posílá jednu svižnou skladbu, které byste v jeho úpravě asi těžko hádali 117 let. Jak to ten člověk dělá... Naživo to bohužel asi nějaký čas nezjistíte, ale není zrovna teď ten správný čas, koupit si třeba jeho cédéčko ?

Doktorská pohádka
pro celou rodinu (Ochotníci Luka - 03.04.2020)
Divadelní soubor SOKOL v Lukách nad Jihlavou má skoro čtyřicetiletou tradici, kdy každý rok nacvičil a uvedl jednu divadelní hru. Protože letos to nebude možné, chce svým věrným divákům zahrát alespoň takto - představení Čapkovy Doktorské pohádky ze záznamu z roku 2015. Příští rok se těšte zase naživo !

Není nutno slyšet...
pro celou rodinu (Danielka - 03.04.2020)
...ale je rozhodně nutno vidět ! Skvělý klip skupiny Hands Dance, kterou tvoří tlumočníci a tlumočnice znakového jazyka z Brna, díky nimž i neslyšící dokážou vnímat hudbu, nebo sledovat divadelní představení.

Osudy dobrého vojáka Fejka
pro dospěláky (Véna - 01.04.2020)
Nová česká katastrofická komedie s hvězdným obsazením