Pomáhejme si !VideoklipyHudba & řečBlogyKe staženíKontakt


Je čas, kdy si prý lidé nemají podávat ruce. Někdy ale stačí ruce jenom natáhnout k sobě. Tady je pro takové ruce místo...

Jste živnostník, který ze dne na den musel "zavřít krám" ? Požádejte ostatní právě tady o pomoc - třeba formou nabídky předplacených služeb do budoucna. Učíte, nebo vedete kursy ? Dokázali byste to dělat online, třeba formou placených videokursů ? Vymyslíme a uděláme pro vás technické řešení, stránku s přístupem na heslo, atd. Napište nám a něco společně pro naše návštěvníky vymyslíme. Ptáte se co za to ? Vůbec nic.


Projekt Šance
pro dospěláky (Tomík - 17.04.2020)
Jste z těch, kteří neziskovky považují jenom za "vyžírky", co pobírají dotace a nic nedělají ? Jistě i takové jsou, ale Projekt Šance k nim rozhodně nepatří. Stará se o děti z ulice - a jeho heslo "je snadné někomu dát peníze - ale lepší je ho naučit si je vydělat" je velmi sympatické a neobvyklé. A má úspěch. Pomozte těm, co se opravdu ode dna odrazit chtějí a kupte si třeba... třeba propisku, kterou někdo z nich sám vyrobil !

Poutní hotel Křemešník
pro celou rodinu (Magda - 08.04.2020)
Oblíbené výletní místo na Vysočině s ubytováním, kuchyní, lanovým centrem a sjezdovkou je mimo obvyklý provoz a volá o pomoc. Naplánujte si už teď rodinný výlet na dobu, kdy bude zase všechno v pořádku a kupte si dopředu třeba "stravenku"...

ZOO Jihlava
pro celou rodinu (ZoJi - 07.04.2020)
Zvířata sice zdánlivě epidemií koronaviru ohrožena nejsou, ale u těch, co jsou v zoologických zahradách je opak pravdou. Výpadek příjmů ze vstupného je samozřejmě pro tato zařízení vážný ekonomický problém. Pomozme třeba té jihlavské - aby se tam v lepších časech bylo vůbec na co chodit dívat.

© Mattel Wendy 2020