Pomáhejme si !VideoklipyHudba & řečBlogyKe staženíKontaktŽbluňkův seznam
pro celou rodinu (Tomík - 20.04.2020)
První pohádka z krásné dětské knížky Arnolda Lobela o dvou žabácích "Kvak a Žbluňk jsou kamarádi".

Jak jel hlupák na trh
pro celou rodinu (R.T. - 18.04.2020)
A je tu další pohádka od Radka Tulise z jeho oblíbené knížky Upovídaný Gopa. Vezměte také svoji oblíbenou a něco našim dětem přečtěte. Říkáte, že to nedokážete tak pěkně jako Radek... A čemu to vadí ?

Krysař
pro celou rodinu (Honza - 15.04.2020)
Moderátor Jan Kodet v poloze, v jaké ho asi neznáte - za hudebního doprovodu svých přátel čte ukázku ze známé knihy Viktora Dyka Krysař, jejíž podobenství je bohužel stále aktuální i v dnešní době.

Jak chutná mango
pro celou rodinu (R.T. - 13.04.2020)
Jedna z pohádek u nás bohužel spíše neznámého bangladéšského - možno doslova říci národního - umělce Jasim Uddina. Z knihy "Upovídaný Gopa" čte Radek Tulis

Hanácká hymna
pro celou rodinu (Palda - 12.04.2020)
Folklórní soubor lidových písní a kanců Duo Honda exkluzivně pro Koronádu nahrál živě v improvizovaném bezinfekčním studiu známou hanáckou hymnu. Text písně je velice snadný a zapamatovatelný, takže si ji můžete zazpívat s nimi !

Jak pejsek s kočičkou myli podlahu
pro děti (Tomík - 08.04.2020)
Pohádka Josefa Čapka o pejskovi a kočičce - místo večerníčku. Omluvte nestudovaný hlas a nestudiovou kvalitu zvuku. Chcete další pohádku ? Pomozte nám a načtěte ji sami - je to úplně jednoduché !

O mrkvi
pro dospěláky (Olda - 06.04.2020)
Heslo dne - Vitamíny ! Folkrocková skupina "Můj milý deníčku" vám proto v rámci osvěty posílá symfonickou prózu o jedné nedoceněné kořenové zelenině. Kapela mimo jiné toto své dílo zaslala do hitparády televizní stanice Šlágr. Zejména v současné pohnuté době je zcela nepochopitelné a doslova trestuhodné, že tento angažovaný megahit se silným a chytlavým textem nakonec do soutěže nebyl vůbec zařazen...